Obchod

0-25 mm/0.01 mm Mimo Mikrometer Rozchod Vernier Strmeň Rozchod Meter, Mikrometer Uhlíkovej Ocele Opatrenie Nástroje 0 thumb
0-25 mm/0.01 mm Mimo Mikrometer Rozchod Vernier Strmeň Rozchod Meter, Mikrometer Uhlíkovej Ocele Opatrenie Nástroje 1 thumb
0-25 mm/0.01 mm Mimo Mikrometer Rozchod Vernier Strmeň Rozchod Meter, Mikrometer Uhlíkovej Ocele Opatrenie Nástroje 2 thumb
0-25 mm/0.01 mm Mimo Mikrometer Rozchod Vernier Strmeň Rozchod Meter, Mikrometer Uhlíkovej Ocele Opatrenie Nástroje 3 thumb
0-25 mm/0.01 mm Mimo Mikrometer Rozchod Vernier Strmeň Rozchod Meter, Mikrometer Uhlíkovej Ocele Opatrenie Nástroje 4 thumb
0-25 mm/0.01 mm Mimo Mikrometer Rozchod Vernier Strmeň Rozchod Meter, Mikrometer Uhlíkovej Ocele Opatrenie Nástroje 5 thumb

0-25 mm/0.01 mm Mimo Mikrometer Rozchod Vernier Strmeň Rozchod Meter, Mikrometer Uhlíkovej Ocele Opatrenie Nástroje

€3.89 €2.92

Štítky: micro metra digitálne, koso meter stojan, micromet, mikrometer sady, calip, digitálny mikrometer vedúci 50, judo, lacné hrúbka rozchod, klinec hrúbka rozchod, digitálny mikrometer nastaviť.

 • - Kód: d1085
 • - Skladom
 • Kategória: Meranie A Analýzy Nástrojov

Špecifikácia:

Materiál: karbónová oceľ

Merací rozsah: 25

Rozlíšenie: 0.001

Rozsah použitia: 25

Špecifikácie: Mikrometer 0-25

Funkcia:

Vonkajší priemer mikrometer vonkajšie rozmery meracie prístroje, meranie vzdialenosti medzi dvoma stranách štvorca rám pomocou skrutkovice princíp. Vonkajší priemer mikrometer sa používa hlavne na meranie rôznych vonkajšie rozmery.

Priemer mikrometer vydelením hodnoty je 0,01 mm, horná hranica rozsah merania nie je väčšia ako 300 mm, rozdelené do 25 mm podľa špecifikácie. Ako 0-25 mm, 25-50mm ...... a tak ďalej.

Priemer mikrometer forme obrázku: (obrázok slúži len na ilustráciu, neznamená, detailná štruktúra.)

Návod na použitie:

1. Čistenie meranie povrchu pred použitím a správne nulovej polohe. 0-25 mm priame zarovnanie zero: 25 mm nad použiť bar rozchod zamerané na kvázi-zero.

2. Nula oprava metóda: Ak 0-bit linka nie je v súlade s baseline, prvé voľné skrutky pomocou skrutkovača mierne, kľúč na nastavenie východiskovej polohe, aby sa základná zarovnanie 0 chuť trochu line, potom utiahnite skrutky. (Pozri návod na používanie obrázok 2)

3. Pri meraní, na mikrometer by mali byť kolmo k dielu v rámci testu, rotujúce meracím zariadením na meranie povrchu pri kontakte s dielu by sa otáča zľahka, keď na meranie sily zariadenie vydané mierne "kliknite na tlačidlo, kliknite na tlačidlo ..." zvuk, Ktorý je skutočná veľkosť obrobku v rámci testu.

4. Blokovacie zariadenie môže byť pasívne merania mikro-skrutku a späť. Relax na pravej a zámku na ľavej strane. (Pozri návod na používanie Obrázok 3)

5. Pri meraní, na ľavej strane, mal by mať tepelný štít zabrániť teploty tela prenáša na mikrometer, spôsobuje chyba merania.

6. Jeden koniec kľúča môže byť upravená nula, druhý koniec môže vytiahnuť meracím zariadením.

Teplé tipy:

1. Mikrometer je presné meranie nástroj, keď sa používa jemne, po použití v exponovanej časti potiahnuté s anti-hrdze, oleja, a sa umiestnil v poli, dajte ho na suchom a vetranom mieste.

2. Meranie nemôže prinútiť, micro-rotačný valec, tak, aby nedošlo k poškodeniu presnosť.

1 x Mimo Mikrometer

1 x Príslušenstva

1 x Mimo Mikrometer

1 x Príslušenstva


 • DIY Dodávky: Tesárstvo
 • Typ Displeja: ANALÓGOVÝ
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Číslo Modelu: Mimo Mikrometer
 • Názov Značky: alloet
 • Funkcia 5: Micrometro
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Presnosť: 0.01 mm
 • Funkcia 4: vintage tachometer meter
 • Funkcia 2: mikro metrov
 • Funkcia 6: trena digitálne lese, 3m
 • Funkcia 1: meter, mikrometer
 • Mikrometer Typ: mikrometer sady
 • Funkcia 3: MikrometreRecenzie

Natka Pu
2020-12-31
2/5
The goods came quickly. Unfortunately the packing was awful. All (7) boxes for the ordered measuring devices were damaged to the extent that they could not be stored. The envelope contained only 2 fragments that fell off the boxes, while there should have been many more (I counted that there should be 10). Thus, either the damaged boxes were packed from the beginning, or when repackaging the damaged boxes were consciously packed. They were supposed to be gifts for outstanding students of the Warsaw University of Technology with whom I am finishing the semester of classes, but in such a state it can only be thrown away. I am very embittered and do not recommend it to anyone.
Dzuco2009
2021-02-10
5/5
It's a whole thing. I ordered my husband. For such money everything is super. Seller recommend
Katyakisa1
2020-10-27
5/5
Great items, good seller!