Obchod

JWM Dlhý rad V8 stráže tour systém hliadok baterka s 5 tagy, 2 zamestnanci značky a zadarmo cloud software 0 thumb
JWM Dlhý rad V8 stráže tour systém hliadok baterka s 5 tagy, 2 zamestnanci značky a zadarmo cloud software 1 thumb
JWM Dlhý rad V8 stráže tour systém hliadok baterka s 5 tagy, 2 zamestnanci značky a zadarmo cloud software 2 thumb
JWM Dlhý rad V8 stráže tour systém hliadok baterka s 5 tagy, 2 zamestnanci značky a zadarmo cloud software 3 thumb
JWM Dlhý rad V8 stráže tour systém hliadok baterka s 5 tagy, 2 zamestnanci značky a zadarmo cloud software 4 thumb
JWM Dlhý rad V8 stráže tour systém hliadok baterka s 5 tagy, 2 zamestnanci značky a zadarmo cloud software 5 thumb

JWM Dlhý rad V8 stráže tour systém hliadok baterka s 5 tagy, 2 zamestnanci značky a zadarmo cloud software

€197.82

Štítky: hliadka šteňa, feiyu tech, vrecko zamestnancov, systém hliadok, , reťaz kľúč, hi tech, v8 hodinky, Lanter LED, lego wm, high-tech.

 • - Kód: d273
 • - Skladom
 • Kategória: zľava

Zadarmo Cloud Obsahuje Softvér

Odlišné od normálnych samostatný softvér, tento mrak softvérová podpora windows system( 32bit & 64 bit) a Apple MAC systém. Údaje kontrolu na rôznych počítačoch môže byť dosiahnuté. Vyhľadávanie a sťahovanie "CloudPatrol+" aplikácie v službe Google Play Store, môžete sa dokonca aj vidieť údajov na mobilný telefón(Android&IOS). Ak potrebujete CD, stačí nechať odkaz na nás, pošleme vám ju.

Pozostáva z

Pozostáva z: 1pc viaceré funkčné dlhý rad Hliadky Prútik Čitateľovi baterka 1pc USB kábel 10pcs RFID tagy 2 ks RFID tagy pre pracovníkov s oceľovým krúžkom 1pc závesu 1pc stiahnuť stanice

Špecifikácia

Kapacita: 60000 záznamov Batéria: 3,7 V Li Kapacita batérie: 1150mAh. 26 dní používanie s 500 RFID karty čítať každý deň, bez baterky. Komunikácia: Vysoká rýchlosť sťahovania pomocou USB kábla k počítaču, 15000 záznamy za minútu. Výzva: "Čítanie úspešne", zobrazené na obrazovke a vibrácií riadok. Čítanie vzdialenosť:3-5 cm pre 125Khz RFID tagy, 30 m pre 2,4 G značiek

Zvýraznite

1.Dlhý rad čítanie možnosť k dispozícii. S touto čítačkou, môžete si prečítať 2.4 G tagy nad 30 m od hotela. 2.IP67 materiálu, viac nepremokavé ako IP65 a IP55. 3.Šok dôkaz. Silica gel materiál kabát, nie je potrebné sa obávať deformácie. Žiadne skrutky na povrchu. To môže byť používané bežne v drsné počasie. 4.NÁS zástrčku, AU zástrčku, UK zástrčku, EÚ plug sú k dispozícii, môže byť použité v bežne rôznych krajín.

Oznámenie

1. Na splnenie rôznych potrieb zákazníka, naše stráže tour systém môže byť prispôsobený s extra poplatok. Prispôsobenie môžeme urobiť pre vás, vrátane jazykových softvéru, logo vytlačené na paličku, na displeji a softvéru. Ale ak budete musieť prispôsobiť jazyk, budete si musieť vybrať CD-verzia softvéru. 2. Prevádzka cloud softvér je veľmi jednoduché, okrem anglický manuál, dodávame tiež video na internetových stránkach. Môžeme poslať odkaz pre vás, ak potrebujete. 3.Doprava zdarma po celom svete s štandardná doprava, vrátane DHL, Fedex alebo UPS. 4. Sme schopní prispôsobiť záznamu pre svoju potrebu.

Často kladené otázky

1.Otázka: potrebujem nainštalovať softvér na počítači? Odpoveď: nemusíte to robiť. Kliknite na webovej stránke odkaz, ktorý sme vám poslali, prihláste sa s ID, a potom môžete nastaviť plány a pozri správu tu. 2. Otázka: povedali Ste, že dáta môžu byť zobrazené ako dlho, ako som navštívte internet, myslíš, že som si tiež pozrieť údaje o mobilný telefón? Odpoveď: Áno, samozrejme. S týmto cloud software, môžete zobraziť údaje v počítači, mobilnom telefóne alebo podložku. Stiahnuť "Cloud Hliadky+" v obchode google play, môžete skontrolovať údaje na váš mobilný telefón(Android&IOS) kedykoľvek. 3. Otázka: Ak chcem nahradiť počítač, môžem vidieť históriu údajov v nový? Odpoveď: môžete vidieť, že. Je odlišné od samostatný softvér, môžete prevádzkovať cloud softvéru v rôznych počítačov s rovnakým ID. Údaje nikdy nebudú stratené, ak ste ju vymazať. 4. Otázka: môžem zaregistrovať rôznych typov zariadení v riešení typu cloud a softvér? Odpoveď: samozrejme môžete. Môžete sa zaregistrovať rôznych úrovniach tour čitatelia, v tomto softvéru, ako napr. snímač odtlačkov stráže tour reader, GPS stráže tour čitateľa a tak ďalej. 5. Otázka: potrebujem nastaviť niečo v cloud softvéru, pred použitím ho? Odpoveď: Áno, prevádzka cloud softvér je veľmi jednoduché. Potrebné nastavenia sú hotové pred odoslaním von. Môžeme tiež odoslať používateľská príručka pre vás. 6. Q: Môže jazyka cloud software byť upravené? Odpoveď: Nie, to nie je možné. Máme angličtinu-verzia cloud software, ak potrebujete, ak chcete zmeniť jazyk, môžete si vybrať samostatný softvér. 7. Otázka: viem, že je potrebné prevziať a nainštalovať ovládač pred registráciou zariadením, ale prečo som vždy nepodarí urobiť, že? Odpoveď: môžete zavrieť anti-virus softvér na počítači, po prvé, a potom skúste znova nainštalovať ovládač. 8. Otázka: aby som sa aktivuje zariadenie v cloud software 3 mesiacmi, ale ja som ho odstránili z prístroja zoznam náhodou, môže to byť aktivované znova? Odpoveď: Nie, to nie je možné. Pre ňu bol aktivovaný, aktívne licencie nemohli byť znovu použité. 9. Otázka: môžem sa export správy z cloud software? Odpoveď: Áno, samozrejme. Ak potrebujete, správa môže byť tiež exportovať do programu Excel a PDF. Môžete tiež vidieť, správy, kalendár a štatistických údajov v softvéri. 10. Otázka:môžem zmeniť logo stráže tour systém? Odpoveď:Logo vytlačené na paličku, na displeji a softvér môže byť zmenený. 11. Q: Položka chcem si kúpiť nie je rovnaké ako výpis ukazuje, čo by som mal robiť? Odpoveď:nebojte sa, poslať správu, napíšte nám, a my vám prispôsobiť záznam pre vás. 12. Otázka:neviem, ako ho používať, máte používateľská príručka? A: Sme určite mať. Ak ste ju potrebujú, môžeme vás poslať návod cez správu. Vyhľadávať môžete aj naše videá na Youtube.

Ako používať

Aplikácia

O Zásielke

Naša Spoločnosť

JWM Hi-Tech Vývoj Co., Ltd----JWM založené v Šenjang, ktoré je jedným z najväčších stráže tour systém výrobcov v Číne s pobočku v Pekingu a Shenzhen spolu s intertional distribútorov na celom svete a sme vytvorili strategické partnerstvo s viac ako 116 krajinách a 2000companies po celom svete. Keď nad 19 rokov, trvalé úsilie našich tímov, Náš hlavný stráže tour systémy produkty: Dotyk , RFID , GPRS/GSM reálnom čase, GPS tracking a Odtlačkov prstov stráže tour systém a multifunkčné zhromažďovanie údajov, ktoré môžu byť použité v Strážnej Hliadky Monitorovanie a Overovanie Systém, Dochádzkový Monitorovanie, Logistických aplikácií, správu Majetku a Incident Reporting & ,eter Čítanie atď.


 • Číslo Modelu: WM-5000V8+T8
 • Certifikát: FCC, CE, RoHS
 • Názov Značky: JWM HIGH-TECH
 • Fungovať vždy: RFID+2.4 G+LED+Kompas+Lghting
 • Prevádzková Teplota: -45 až +85 stupeň
 • Aplikácia: guard tour ovládanie, hotel čistenie kontroly, alebo iné hliadky ovládanie
 • farba: modrá
 • Kapacita: 60,000 ks ukladanie dát
 • Rozmer: 148mm x 42mm x 34 mm
 • Hmotnosť: 243g