Obchod

ISD1700 Modul série Nahrávanie Hlasu Modul Triedy ISD1760 Hlasový Modul AVR PIC 0 thumb
ISD1700 Modul série Nahrávanie Hlasu Modul Triedy ISD1760 Hlasový Modul AVR PIC 1 thumb
ISD1700 Modul série Nahrávanie Hlasu Modul Triedy ISD1760 Hlasový Modul AVR PIC 2 thumb
ISD1700 Modul série Nahrávanie Hlasu Modul Triedy ISD1760 Hlasový Modul AVR PIC 3 thumb
ISD1700 Modul série Nahrávanie Hlasu Modul Triedy ISD1760 Hlasový Modul AVR PIC 4 thumb
ISD1700 Modul série Nahrávanie Hlasu Modul Triedy ISD1760 Hlasový Modul AVR PIC 5 thumb

ISD1700 Modul série Nahrávanie Hlasu Modul Triedy ISD1760 Hlasový Modul AVR PIC

€3.68 €3.46

Štítky: automobilový zvukový modul, prípade wavgat, isd1760 auta, pic16f684, isd1700 čip, ha17324a, cc2500, 868mhz lora modul, pic, arduino mkr.

 • - Kód: d607
 • - Skladom
 • Kategória: Aktívne Zložky

ISD1700 Modul série Nahrávanie Hlasu Modul Triedy ISD1760 Hlasový Modul AVR PIC

ISD1700 hlasový modul popis

ISD1700 hlasový modul je rýchlo zoznámiť s a majster ISD1700 série čipy navrhnutý pre jednoduché a praktické doska. To sa vzťahuje na všetky ISD1700 série čip, s jednoduchým, plne funkčné vlastnosti. Nahrávanie čip ISD1700 série je vysoko integrované, vysoko výkonné čipy. To môže byť multi-segment, nahrávanie, vzorkovacia frekvencia môže byť nastavená od 4K na 12K, napájanie sa môže pohybovať od 2.4 V k 5.5 V. ISD1700 tam bol nový záznam výzvy, ak chcete vytvoriť novú nahrávku po, LED späť flash raz za pár sekúnd upozorniť užívateľa na nové nahrávky. Okrem toho existujú štyri druhy zvuku na výzvu užívateľa prevádzkové výsledky, ako spustiť nahrávanie, ukončiť nahrávanie, vymazať, vymazať všetky ďalší a tak ďalej. Nahrávanie údajov je uložený vo FLASH čip, bez kompresie, takže je tam lepšiu kvalitu zvuku a výkon úložný priestor. Čip má dve nezávislé audio signálu vstupný kanál, vstup pre mikrofón a analógový signál vstupy. V nezávislých tlačidlo mode, kedy sa ukončí operácia, funkčný čip bude automaticky zadajte power-down mód ak chcete znížiť spotrebu energie. V SPI režime, môže používateľ urobiť viac funkcií na čip prevádzky. Ak pre akúkoľvek adresu pamäte pre prehrávanie na analógový kanál configuration register (Analógový PathConfiguration registra, APC) pre čítanie a písanie.

Druhý modul popis

1 Veľkosť: 5.2 CM * 5.5 CM;

2 Napájanie: 5V;

3 čas Nahrávania: 6K na 75 sekúnd, 8K za 60 sekúnd;

4 čip prevádzková frekvencia 6KHZ a 8KHZ voliteľné;

5 s výkonom kontrolka, čip svieti;

6 Jednoduchá obsluha, žiadna microcontroller alebo iné moduly budú schopní pracovať priamo;

7 čip kontroly pin je už vedie na uľahčenie kontroly pripojenie

Tri, ISD1700 modules pracovať samostatne, návod na použitie

1. Nahrávanie REC:

Stlačte a podržte tlačidlo REC, zatiaľ čo LED svetlá do povetria, tentoraz čelí MIC hovoriť, obsah reči, ktoré sa budú zaznamenávať do ISD1700 hlasový čip v ňom.

Po nahrávanie po dobu zdvihol tlačidlo, LED bude tiež ísť von a potom znova stlačte tlačidlo ak chcete spustiť nahrávanie, druhý odsek, následné odseky pôsobili.

2. Prehrávanie HRAŤ:

Sú dva spôsoby, edge-aktivovaná a úrovni-aktivovaná. (Poznámka: Po ukončení nahrávania tón prehrávania ukazovateľ zostane v konečnom skončil nahrávanie segment adresa začiatku, potom prehrávania sa bude dať posledný odsek)

(1) Hrana: Kliknite na tlačidlo PLAY, aby dal aktuálny segment LED bliká počas prehrávania až do konca prehrávanie vypnúť. Prehrávanie po prehrávanie ukazovateľ na začiatok segmentu len dať adresu, kliknite na tlačidlo PLAY opäť bude dať len hotové tohto vydania.

(2) Úroveň kolo: žetón sa často stlačte tlačidlo PREHRAŤ všetky Hrať všetky odkazy, a cyklus, až kým neuvoľníte tlačidlo.

3. Rýchly posun dopredu FWD:

Prehrávanie prevádzky vykonať predtým, poklepte na toto tlačidlo prehrávania ukazovateľ bude ukazovať na ďalšiu časť, dvakrát kliknite na východiskový bod na druhý odsek po odseku. Kliknite na toto tlačidlo počas prehrávania ak chcete prehrávanie ukončiť aktuálny segment a potom hrať nasledujúcom odseku, ak ste v súčasnej dobe hrá posledný odsek, posledný odsek prehrávania ak chcete prehrávanie zastaviť prvom odseku.

4. VYMAZAŤ VYMAZANIE:

Jedného segmentu vymazať prevádzky môže byť účinné iba vtedy, prvý a posledný odsek, keď prehrávanie ukazovateľ je prvý alebo posledný odsek, bod tohoto tlačidla sa vymaže prvý alebo posledný odsek. Prehrávanie bude skákať do príslušného ukazovateľa v druhom odseku sa pred vymazanie alebo predposledný odsek. Stlačte toto tlačidlo na viac ako 3 sekundy často žetóny do "All Erase režim prevádzky", zatiaľ čo LED bliká dvakrát, pokračujte stlačením tohto tlačidla, LED 7 bliká off, potom uvoľnite tlačidlo, čip vo vnútri hlasové správy je Všetko vymazané.

5. Reset Reset:

Kliknite na toto tlačidlo čip obnoviť prevádzku jaskyne. Po resete, prehrávanie a nahrávanie ukazovateľ poukazuje na posledný odsek, ktorý prehrávanie ukazovateľ posledného odseku počiatočné nahrávanie ukazovateľ posledného odseku posledný. Spustite prehrávanie sa hrá posledný odsek, posledný odsek a potom vykonať záznam potom spustiť nahrávanie nových posledný odsek.

6. Ladenie OBJ.:

Kliknite na toto tlačidlo, ak chcete upraviť veľkosť čipu výstup zvuku. Čip štandardný výstup pre zvuk maximum, per click, zvuk, útlm 4db. Kým najmenší zvuk, pokračujte kliknutím na toto tlačidlo, každé kliknutie, zvuk zvyšuje 4db (Poznámka: Vykonajte reset, zvukový výstup je maximum).

7. FT priechod činnosti:

Na FT pin s GND, naďalej udržiavať nízku úroveň začne priechod režime. Priama akcia sa hlas z Analn terminálu priamo na reproduktor alebo AUD výstup. Počas nahrávania, ak stlačíte FT, bude aj záznam prichádzajúci signál Analn


 • Napájacie Napätie: 3-5v
 • stav: Nové
 • Číslo Modelu: ISD1700 Modul
 • Prevádzková Teplota: ..
 • Strata Sily: 3-5v
 • Package: modul
 • Druh: séria Nahrávanie Hlasu Modul
 • Aplikácia: séria Nahrávanie Hlasu
 • Názov Značky: WAVGAT
 • Pôvod: CN(Pôvodu)